Forum

Kompletuje zioła z ...
 
Notifications
Clear all

Kompletuje zioła z protokołu Buhnera wraz z Bartonellą. Prośba o pomoc

3 Posty
2 Users
0 Likes
2,082 Widok
Posty: 2
Topic starter
(@lemonsinthepot)
New Member
Dołączył: 3 lata temu
Cześć, chcę wdrożyć leczenie protokołem Buhnera na Boreliozę. Dodatkowo chcę go rozszerzyć o zioła na Bartonellę. Czytając informację na grupie wyszło mi, że muszę się zaopatrzyć w takie nalewki:
-Protokół nalewek wg Buhnera Borelioza - ROZSZERZONY
-Prusznik amerykański nalewka 1:1
-Ashwagandha nalewka 1:1
-Sida acuta nalewka 1:1
-Houttuynia cordata nalewka 1:1
-Sadziec przerośnięty nalewka 1:1
Do tego dodatkowo by wspomóc pracę wątroby potrzebuję:
-essentiale forte
-Karczoch ekstrakt 5% cynaryny
-Sylimaryna 80%
Pytania:
1) sporo wyszło tych nalewek. Rozszerzony protokół Buhnera to 7 nalewek. Do tego dodatkowo na Bartonellę 5 nalewek. To daje nam w sumie 12 nalewek(!!). Czy je wszystkie można ze sobą łączyć?
2) Osoby, które leczyły Bartonelle ziołami prośba o informację czy czegoś brakuje w powyższym wpisie, albo coś jest niepotrzebne?
3) czy z dodatków wspomagających wątrobę coś jeszcze warto dodać?
2 Replies
Posty: 14
(@malgos)
Active Member
Dołączył: 3 lata temu

Coś mi się tu mocno nie zgadza.Podstawowe zioła w leczeniu boreliozy wg  Buhnera to rdest japoński, wilkakora,andrographis( albo żeńszeń syberyjski). Do tego trzeba moim zdaniem dodać jeszcze sporo innych. Wszystko jest w jego książce dokładnie opisane wraz z dawkami.Koniecznie trzeba tą książkę nabyć, aby sobie nie zaszkodzić. Z wymienionych w poście ziół  chyba tylko ashwaganda jest zalecana. Buhner wydał też książkę o leczeniu koinfekcji( myślę ,że jest tam jak leczyć bartonellę) Ta ksiązka chyba jeszcze  jednak nie została przetłumaczona na nasz język.

 

Odpowiedz
Posty: 14
(@malgos)
Active Member
Dołączył: 3 lata temu

Czytając jeszcze raz zrozumiałam , że to są tylko zioła na bartonellę. Niemniej jednak zachęcam by leczyć się przy pomocy książek. 🙂 

Odpowiedz
Share: