HISTORIA WIELKICH ZMIAN….

Długo zastanawialiśmy się jak stworzyć nową odsłonę strony buhner.pl by wzbudzała podobne zainteresowanie i podobną sympatię jak wcześniejsza wersja. Dotychczas za zgoda Stephena Buhnera mogliśmy udostępniać jego protokoły gdyż nie istniało polskie wydanie jego książki i tym samym dla wielu chorych na boreliozę i koinfekcje wiedza o jego protokołach była nie osiągalna.

Z niecierpliwością każdy oczekiwał polskiego wydania bestsellerowej książki Buhnera i wreszcie się tego doczekaliśmy! Wreszcie pojawiło się polskie tłumaczenia książki Buhnera “Leczenie boreliozy. Naturalne leczenie boreliozy i jej koinfekcji – chlamydiozy oraz riketsjoz z grupy gorączki plamistej. Wydanie drugie”. Książka dostępna jest tutaj

Ze względu na szacunek do pracy Buhnera i dostępność jego protokołów w języku polskim w formie książki nie będziemy już udostępniać jego protokołów na stronie internetowej.

Wiemy jak wielu z Was posiłkowało się wiedzą na tej stronie, ale ta wiedza jest nadal na wyciągnięciu ręki. Książka jest dostępna w przystępnej cenie co nie powinno stanowić ograniczenia w jej zdobyciu. Oprócz protokołów na boreliozę odnajdziecie tam ogrom informacji, które ułatwią Wam zrozumienie mechanizmów infekcji krętków boreliozy i całej koncepcji Buhnera.

Dla nas Buhner stał się przewodnikiem po świecie roślin leczniczych. Buhner daje ludziom to co najcenniejsze – wiedzę, którą skrupulatnie zdobywał przez lata swojej praktyki i którą opiera na tysiącach badań naukowych. Buhner inspiruje, wytycza nowy kierunek leczenia infekcji, daje nadzieje niezliczonej grupie chorych, którym konwencjonalne metody leczenia nie przyniosły efektów  i którzy szukają ratunku w tym co daje nam natura

Co teraz znajdziecie na stronie Buhner.pl?

Wiemy jak bardzo pomocna była ta strona dotychczas. Wiemy jak dużym oddźwiękiem odbiło się jej zamknięcie i całego serca dziękujemy za miłe słowa wsparcia. Nie mogliśmy tak po prostu zamknąć tej strony bo była wyjątkowa nie tylko dla nas ale i dla Was. Pomagała, dawała wiedzę i to zawsze był dla nas priorytet.

Zależy nam na tym by strona nadal była „kompendium wiedzy” i taki charakter będziemy się starali utrzymać tylko w nieco innej odsłonie. Skoro każdy może mieć już dostęp do najbardziej oczekiwanej przez chorych na boreliozę książki to spróbujmy stworzyć miejsce w postaci forum dla osób zmagających się z boreliozą i koinfekcjami. Wymieniajmy się informacjami na temat stosowanych ziół, metod leczenia, diet, własnych historii bo każdy z nas jest inny, każdy reaguje inaczej na chorobę i na leczenie. Doświadczenie innych jest bezcenne. Wymiana uwag, wsparcie, stworzenie społeczności jest istotnym elementem w terapii. Postaramy się Was wspierać naszym doświadczeniem w Waszych dyskusjach. Jesteśmy otwarci na każde Wasze sugestie czego byście oczekiwali od tego forum a my postaramy się stanąć na wysokości zadania.

Pragniemy stworzyć miejsce gdzie łatwo będzie odszukać informacje, ale im więcej Waszych doświadczeń, Waszych dyskusji to forum będzie bardziej pomocne i dla Was i dla innym.

Do naszej pracy wkładamy zawsze dużo serca i pasji. Dlatego pragniemy by nadać temu forum Duszę by każdy się tu odnalazł, by znalazł pomoc i wsparcie. Bez Was to się nie uda bo to Wy będziecie to miejsce tworzyć.

Buhner to nasz mentor stąd nazwa strony, którą utrzymujemy jakoby hołd dla jego twórczości. Ale jest tu miejsce na dyskusje o każdym typie terapii czy to Buhner, czy Cowden, Różański, Horowitz, czy wielu innych wspaniałych fitoterapeutów. Jest miejsce na dyskusje o antybiotykoterapii czy też diecie stosowanej w boreliozie. Jest miejsce na każdy wątek, no może prawie każdy byle związany z tematyką forum.

 

Dołączcie do nas i stwórzmy razem kompendium wiedzy budowane na własnym doświadczeniu.

 

Aby rozruszać forum, bo od czegoś trzeba zacząć, chcemy Was zachęcić do zarejestrowania się, tworzenia dyskusji i uczestniczenia i różnych wątkach. Każda osoba, która zarejestruje się na forum otrzyma indywidualny kod rabatowy w wysokości 20% na cały asortyment sklepu lymeherbs.pl !