Protokół Buhnera

Stephen Harrod Buhner jest wybitnym amerykańskim zielarzem oraz autorem wielu książek i publikacji. Opracował on kurację naturalnego leczenia boreliozy i chorób odkleszczowych opartą na przebadanych klinicznie ziołach. Skrupulatna praca Buhnera oraz głębokie zrozumienie boreliozy pozwoliło mu na dobranie wyjątkowych, najbardziej przydatnych ziołowych odpowiedzi na tę chorobę.

Polecane przez Buhnera zioła, ze względu na złożoną budowę chemiczną, posiadają bardzo szerokie spektrum działania. Nie tylko bezpośrednio zabijają bakterie Borrelii, ale podnoszą także sprawność układu odpornościowego i łagodzą różne objawy boreliozy. Protokół Buhnera składa się z ziół zaliczanych do Protokołu Podstawowego oraz licznych ziół dodatkowych, wzmacniających działanie całego protokołu.

Protokół Buhnera to obecnie jeden z najbardziej znanych i skutecznych protokołów ziołowych stosowanych przy boreliozie, a tysiące osób stosujących go wykazuje pozytywne efekty kuracji.

Dla tych którzy chcą wybrać alternatywną metodę leczenia boreliozy została stworzona strona informacyjna dotycząca jego ziołowej terapii boreliozy.

Szczegółowy opis stosowania i działania ziół z protokołu Buhnera został opisany w książce Stephen Harrod Buhner “Healing Lyme: Natural Healing And Prevention of Lyme Borreliosis And Its Coinfection” (polskie wydanie książki: Stephen Harrod Buhner „Pokonać boreliozę naturalne sposoby zapobiegania i leczenia boreliozy i jej konfekcji”).

Strona informacyjna Buhner.pl powstała w celu szerzenia informacji na temat terapii Stephena Buhnera, twórcy jednych z najskuteczniejszych obecnie protokołów ziołowych stosowanych przy boreliozie i koinfekcjach . Stephen Harrod Buhner wyraził zgodę na wykorzystanie materiałów zawartych w książce Stephen Harrod Buhner “Healing Lyme: Natural Healing And Prevention of Lyme Borreliosis And Its Coinfection”. Strona ma charakter informacyjny i nie jest polską wersją oficjalnej strony prowadzonej przez Stephena Buhnera.

Protokół Buhnera na borelioze został zaktualizowany !

Stephen Harrod Buhner  wydał nową, drugą edycję książki z aktualizacją Protokołu na boreliozę. Jest to podsumowanie jego ostatnich 10 lat pracy nad kombinacjami ziół mających zastosowanie w boreliozie.

Zobacz aktualizację Protokołu Podstawowego i Protokołu Rozszerzonego.