Co warto przeczytać?

Stephen Harrod Buhner to wybitny autor wielu publikacji. Doczekaliśmy się już kilku wspaniałych publikacji w języku polskim a mianowicie:

“Leczenie boreliozy. Naturalne leczenie boreliozy i jej koinfekcji – chlamydiozy oraz riketsjoz z grupy gorączki plamistej. Wydanie drugie”.

„Antybiotyki ziołowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekooporynych infekcji.”

„Zioła przeciwwirusowe. Naturalna alternatywa dla leczenia lekooporynych wirusów.”

„Naturalny testosteron. Naturalne sposoby przywracania męskiej energii.”

Z publikacji cieszących się dużym uznaniem i wartych uwagi, ale dostępnych jedynie w języku angielskim można zaliczyć m.in.:

„Healing Lyme Disease Coinfections: Complementary and Holistic Treatments for Bartonella and Mycoplasma.”

„Natural Treatments for Lyme Coinfections: Anaplasma, Babesia, and Ehrlichia.”

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi recenzjami książek Buhnera. Dla nas Buhner stał się przewodnikiem po świecie roślin leczniczych. Zafascynowani niezwykłą skutecznością rekomendowanych przez niego roślin  zaczeliśmy poszukiwać najlepszych źródeł tychże surowców. Buhner daje ludziom to co najcenniejsze – wiedzę, którą skrupulatnie zdobywał przez lata swojej praktyki i którą opiera na tysiącach badań naukowych. Buhner inspiruje, wytycza nowy kierunek leczenia infekcji, daje nadzieje niezliczonej grupie chorych, którym konwencjonalne metody leczenia nie przyniosły efektów  i którzy szukają ratunku w tym co daje nam natura.  Mamy nadzieje, że zaciekawią Was nasze recenzje, zainspirują na tyle byście chcieli zapoznać się z jego niezwykłymi książkami.

Zespół Lymeherbs.pl