Stephen Harrod Buhner

stephen harrod buhnerStephen Harrod Buhner jest światowej klasy specjalistą w dziedzinie ziołolecznictwa. To gruntownie wykształcony, interdyscyplinarny, niezależny naukowiec i badacz, który osiągnął wysoki stopień mistrzostwa w wielu dziedzinach nauki, takich jak ekologia bakterii, inteligencja i dynamika oporności, lecznicze wykorzystanie zjawiska synergii roślin, inteligencja roślin, biologiczna samoorganizacja Natury, dynamika nieliniowości w postrzeganiu zjawisk fizycznych, kilka form psychoterapii i psychologii człowieka, duchowość kontemplacyjna czy epistemologia transkulturowa.

Stephen Harrod Buhner jest autorem 23 pozycji książkowych, dziesiątków artykułów do czasopism oraz licznych komentarzy. W ponad 20 krajach świata zostały sprzedane prawa do druku jego twórczości. Jego książki otrzymały wiele prestiżowych nagród, w tym m.in. nagrodę za książkę „The Lost Language of Plants” („Zaginiony język roślin”) wydana przez Nautilus i BBC.

Wszechstronna twórczość Buhnera oraz jego trafne sugestie pojawiają się w publikacjach w Ameryce Północnej i Europie, w tym w: CNN, New York Times, Common Boundary, Good Morning America Apotheosis oraz Shaman’s Drum. Stephen Buhner prowadzi również liczne wykłady w całych Stanach Zjednoczonych na temat ziołolecznictwa, inteligencji Natury oraz świętości świata roślin.

W Polsce zasłynął z opracowany przez niego, niezwykle efektywnych protokołów ziolówych na boreliozę oraz jej koinfekcji takie jak Bartonella, Babesia, Mykoplazma pneumoniae, Chlamydia pneumoniae, Yesinia, Erlichia czy Rikietsia. A także z licznych protokołów ziołowych na oporne bakterie i liczne infekcje wirusowe.

Zapraszamy do zapoznania się w twórczością tego wybitego fitoterapeuty.